چگونه اکانت تلگرام خود را حذف کنیم؟ آموزش دیلیت اکانت تلگرام همراه با تصویر

چگونه-اکانت-تلگرام-را-حذف-کنیم

دیلیت اکانت تلگرام

امروزه دیگر کم و بیش همه ما با پیام رسان ها سر و کار داریم. یکی از این پیام رسان های پرکاربرد در دنیا و به ویژه در ایران تلگرام است. خیلی از افراد در یک زمان خاصی نیازمند نصب یک پیام رسان برای پیشبرد کارشان هستند و بعد از انجام آن کار دیگر احتیاجی به این برنامه ندارند. تصور این است که با حذف تلگرام از روی صفحه گوشی یا خروج از حساب کاربری (Log out) این حساب بسته خواهد شد اما اینطور نیست. تنها راه خروج و پاک شدن حساب تلگرامی شما حذف اکانت تلگرام است.

چند نکته مهم در مورد دیلیت اکانت که باید قبل از اقدام بدانید:

اولا توصیه می شود قبل از پاک کردن حساب کاربری حتما نسخه بک آپ یا پیشتیان از اطلاعات اکانت خود داشته باشید. چون پس از دیلیت اکانت تمامی اطلاعات شما از جمله متن، صوت، عکس و ویدیو که در گروه ها و کانالها و پیامهای شخصی خود داشتید از دسترس خارج خواهند شد.

دوما برای پاک کردن حساب کاربری و دیلیت اکانت تلگرام لازم است از طریق مرورگر در تلفن همراه یا کامپیوتر اقدام کنید. حذف حساب کابری از داخل برنامه تلگرام امکان پذیر نیست.

در ادامه با سایت لیموناپ به صورت مرحله به مرحله به شما میگوییم تا چطور حساب کاربری تلگرام خود را حذف کنید:

  1. در گام اول باید وارد سایت تلگرام شوید.

https://my.telegram.org

  1. در گام دوم به بخش دیلیت اکانت رفته و مانند تصویر زیر شماره موبایل خود را به همراه کد ایران (۹۸+) وارد کنید. پس از وارد کردن شماره موبایل بر روی گزینه (Next) که در کادر آبی رنگ است کلیک کنید. برای مثال شماره تلفن همراهتان را به صورت ۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷+ وارد میکنید.دیلیت اکانت
  2. در گام سوم به پیام رسان تلگرام شما یک رمز عبور ارسال میگردد. در بخش (Confirmation Code) رمز ارسال شده را مطابق با تصویر زیر وارد کنید.

دیلیت اکانت

  1. گام چــــهارم زمانی برای شما اجرا می شود که مرحـله قبلی را به درستی انجــام داده باشید. پس از وارد کردن رمز به صورت صـحیــح به صفحه مدیریت اکانت تلگـــرام وارد خواهید شد و باید هماننــد تصویر زیر بر روی گزینه دوم (Delete Account) کلیک کنید. دیلیت اکانت
  1. مرحله بعد و گام پنجم از شما دلیل حذف کردن اکانت را میخواهد و باید در کادر (why are you leaving) باید جوابتان نوشته شود. پاسخ این سوال اختیاری است. در پایان این بخش باید برای حذف اکانت بر روی دکمه (Done) که آبی رنگ است کلیک کنید.دیلیت اکانت تلگرام
  1. در گام ششم و نهایی پنجره ای مشابه با صفحه زیر به نمایش در خواهد آمد. از شما در این صفحه پرسیده خواهد شد “آیا برای حذف اکانت مطمین هستید؟” در صورتی که به صورت قطعی و مطمئن میخواهید دیلیت اکانت کنید بر روی دکمه قرمز رنگ (Yes, delete my account) کلیلک کنید.دیلیت اکانتبدین ترتیب حساب کابری پیام رسان شما پاک خواهد شد. در صورت ورود مجدد به این پیام رسان باید از نو مراحل ساخت اکانت جدید را با وارد کردن شماره تلفن همراه و … بسازید.

به عنوان آخرین نکته دوباره یادآوری میکنیم که بعد از دیلیت اکانت تلگرام، دیگر شما امکان دسترسی به اکانت پاک شده را نخواهید داشت. پس حتما از اطلاعات ضروری و مهم خود پشتیبان تهیه کنید.

شما می توانید مشکلات و سوالات خود را در بخش نظرات بنویسید تا تیم پشتیبانی سایت لیموناپ در سریعترین زمان به آنها پاسخ دهند.
yX Media - Monetize your website traffic with us

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

جدیدترین بازی ها

PPKP

PPKP

در این بازی شما باید وسایل اطرافتان را ضربه بزنید و نابود کنید تا قدرت بگیرید و دشمنانتان را نابود کنید.

FERN FLOWER

FERN FLOWER

در این بازی شما باید تا جایی که می توانید در کوهستان صعود کنید و کرم شبتاب جمع آوری کنید.

DUET‏

DUET‏

در این بازی شما باید سعس کنید تا گوی ها را با دقت از موانع عبور دهید.

جدیدترین برنامه ها

gamebuzz-logo

GAMEBUZZ‏

برنامه ای برای خرید و فروش بدون واسطه لوازم بازی در سرتاسر ایران